2018-01-01 21:41:12

Wizyta w schronisku

14 grudnia 2017 r. uczniowie klas pierwszych  wybrali się do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.  Przed wizytą wszyscy uczniowie klas młodszych przynosili  karmę, koce, poduszki, obroże, smycze dla mieszkańców schroniska. Dzieci  zaangażowały się w zbiórkę  i postanowiły osobiście podarować zgromadzone środki kudłatym milusińskim. Na miejscu powitała nas pani Marta Stępień. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie  obowiązki właściciela pieska i  zasady mądrego postępowania  w obecności obcego psa.  Przy okazji spaceru koło  boksów z psami ,rozmawialiśmy  o  adopcjach i nowych domach dla podopiecznych.  Najmilszą częścią wizyty był kontakt z wesołym kundelkiem Frankiem . Na koniec  umówiliśmy się na następne odwiedziny w schronisku w cieplejsze porze roku.