2018-03-26 11:23:37

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!

Ukazały się końcowe wyniki etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Agata Wyka i Julian Zieliński, którzy byli finalistami etapu rejonowego w Kamieniu Pomorskim. Zmagania konkursowe zakończyły się sukcesem dla Julka Zielińskiego, który zajął 5. miejsce i jednocześnie uzyskał status Laureata. Dzięki temu jest zwolniony z części egzaminu ósmoklasisty, uzyskując jednocześnie maksymalną liczbę punktów. Agata na etapie wojewódzkim zajęła 11. miejsce i uzyskała tytuł Finalisty. Opiekunem Juliana jest pani Zdzisława Biernacka a Agaty Wyki pani Agnieszka Katowicz-Stróż. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.