2018-12-22 06:24:10

Szkoła na "Jarmarku Bożonarodzeniowym"

"Jarmark Bożonarodzeniowy" w Golczewie posiada swoją tradycję. Co roku nasza szkoła również bierze w nim udział. Uczniowie w ten sposób prezentują swoje umiejętności, a pozyskane środki finansowe wspomogą pracownie plastyczną. Wiele tygodni wcześniej dzieci na zajęciach artystycznych i świetlicowych przygotowują świąteczne dekoracje między innymi choinki z szyszek, piór, mchu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki itp. Stoisko szkolne cieszyło się dużym zainteresowaniem, wspierali je Burmistrz pan Maciej Zieliński, przewodniczący rady pan Grzegorz Chłopek i radny pan Łukasz Kaczyński, którzy częstowali gorącą kawą i herbatą oraz domowymi, świątecznymi wypiekami. Podczas jarmarku panowała świąteczna atmosfera integrująca społeczność lokalną.