2019-06-10 16:53:51

XIII Jubileuszowe Spotkanie Integracyjne Młodych Filatelistów Pomorza Zachodniego

XIII Jubileuszowe Spotkanie Integracyjne

Młodych Filatelistów Pomorza Zachodniego

         7 czerwca 2019 roku, uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, uczestniczyli w XIII Jubileuszowym Spotkaniu Integracyjnym Młodych Filatelistów Pomorza Zachodniego, w Zalesiu na terenie Nadleśnictwa Trzebież. Zjazd miał na celu nagrodzenie uczniów za całoroczną pracę na rzecz filatelistyki. W programie były konkursy, zabawy na świeżym powietrzu, nauka udzielania pierwszej pomocy oraz lekcja przyrody.

         Nasze koło otrzymało puchar i tytuł „Najlepszego Młodzieżowego Koła Filatelistycznego” w województwie zachodniopomorskim, okręg Szczecin.

 

Przez cały rok braliśmy udział w wielu konkursach związanych z filatelistyką.

Nasze sukcesy:

  1. miejsce Weroniki Nadzikiewicz w półfinale 57. Ogólnopolskiego Konkursu Filatelistycznego pt. „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej” w Okręgu Zachodniopomorskim i kwalifikacja do finału w Lublinie.

 

  1. miejsce Wiolety Charzyńskiej na projekt kartki pocztowej pt. „Oni Walczyli O Niepodległą Polskę”- kat. szkoła podstawowa
  2. miejsce Moniki Pawluk na projekt kartki pocztowej pt. „Oni Walczyli O Niepodległą Polskę”- kat. gimnazjum

 

         Uczniowie wraz z opiekunem koła pragną wyrazić głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc finansową Urzędowi Miejskiemu w Golczewie.  

 

Opiekun koła

Anna Kapczyńska

GALERIA