2019-09-03 21:00:05

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbyło się w Zespole Szkół Publicznych 02 września 2019 r. o godzinie 9.00. Na placu szkolnym zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Mieliśmy przyjemność gościć Wicemarszałka Sejmiku Zachodniopomorskiego pana Jarosława Rzepę, Burmistrza Golczewa pana Macieja Zielińskiego, kierownika Oddziału Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego w Nowogardzie panią Hannę Bogutę. Specjalnym gościem był honorowy obywatel gminy Golczewo wieloletni Wiceminister oświaty i Wiceprezes Najwyższej Izby Kontroli pan Zbigniew Wesołowski. Uroczysty apel rozpoczął się tradycyjnie od hymnu państwowego. Zgromadzeni uczniowie i nauczyciele przyjęli życzenia na nadchodzący rok. Szczególnie ciepło w naszych progach zostali powitani najmłodsi uczniowie klas zerowych.