2011-12-04 21:01:45

Wizyta w Salonie Wróżb

Tradycja andrzejkowa zaakceptowana została w naszej szkole Salonem Wróżb. Uczniowie Koła Teatralnego szkoły podstawowej pod opieką Zdzisławy Biernackiej przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek szereg wróżb. Za niewielką opłatą można było odwiedzić magów, czarodziejki, wróżki i poznać swoją przyszłość. Największym powodzeniem cieszyły się ciasteczka z wróżbą. Niezapomniano również o gałązkach wiśni, które włożone do wody w dniu andrzejek, zakwitną na Boże Narodzenie, a wówczas wróżba się spełni. Zebrane pieniądze pozwolą przygotować kostiumy i dekoracje do Powiatowego Przeglądu Misteriów Bożonarodzeniowych, który odbędzie się w styczniu 2012r. w Kamieniu Pomorskim. Całą uroczystość upamiętnili, na licznych fotografiach uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim.