2019-12-17 13:31:15

Świąt czas...

KONCERT BOŻONARODZENIOWY

Po raz trzeci nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zaprosili wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo do wspólnego kolędowania podczas „Koncertu Bożonarodzeniowego”, który odbył się
w niedzielę 15 grudnia 2019 r. Mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli władz powiatu oraz gminy, radnych Rady Miejskiej w Golczewie, sołtysów, rodziców i mieszkańców naszej gminy.
Tłumnie przybyłych gości w świąteczny klimat wprowadził pięćdziesięcioosobowy chór szkolny pod batutą pani Marioli Gradek. Pięknie odśpiewane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne przeplatane były wierszami i sentencjami o tematyce bożonarodzeniowej. Niesamowitych wrażeń dostarczyły piosenki w wykonaniu solistów: pani Marioli Gradek, Wiktorii Kiełbasy, Hanny Dziewulskiej, Wiktorii Czerwonki oraz Karola Suszka. Finalnym utworem była piosenka „Przekażmy sobie znak pokoju”. Koncert poprowadziła pani Beata Germanowicz.