2020-03-09 18:22:30

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Golczewie w półfinale mistrzostw województwa w ramach Igrzysk Dzieci

Dnia 5 marca w Nowogardzie odbyły się regionalne zawody piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi), w których brały udział mistrzynie powiatów goleniowskiego, kamieńskiego, kołobrzeskiego oraz miasta Szczecin i Świnoujście.

Powiat kamieński reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Golczewie, które pokonały kolejno zespoły ze Świnoujścia, Kołobrzegu, Nowogardu, by następnie ulec zespołowi SP16 Szczecin.

Nasze uczennice zajęły II miejsce w turnieju.

Dziewczęta z SP16 Szczecin i Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Golczewie wywalczyły awans do półfinału mistrzostw województwa znajdując się automatycznie wśród ośmiu najlepszych szkół.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Paulina Bartniczuk, Wiktoria Hołub, Julia Woźniak, Kamila Skiba, Julia Matczak, Nadia Ptak, Nikola Paruzel, Maja Garbacz, Klaudia Kamińska, Oliwia Majchrzak, Aurelia Ciężyk.

W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie wygrali powiatowe rozgrywki we wszystkich kategoriach chłopców i dziewcząt.