2020-09-03 10:00:19

Program Społecznik w naszej szkole

W sobotnie popołudnie, 29 sierpnia 2020 r. w świetlicy Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie odbył się Turniej Piłkarzyków. Organizatorem zawodów byli Zespół Szkół Publicznych w Golczewie oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.
Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych (I kategoria 11 – 13 lat, II kategoria – 14 lat i więcej), systemem każdy z każdym. Sędzią głównym zawodów był pan Mirosław Kołodziej.
Po zaciętych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Kategoria I

I miejsce – Aleksandra Pokorska, Zofia Kiełbasa

II miejsce – Brajan Kamiński, Karol Suszek

III miejsce – Michał Bartoszewski, Marcin Bożemski

Kategoria II

I miejsce – Łukasz Lisiecki, Damian Kiełbasa

II miejsce – Mariola Gradek, Igor Szukalski

III miejsce – Tomasz Michalik, Mariusz Michalik

Zarówno uczestnicy turnieju, jak i zgromadzeni kibice mieli okazję do przypomnienia sobie zasad udzielania pierwszej pomocy. Instruktarzu udzielali druhowie OSP Golczewo Adam Kalinowski i Bartłomiej Kulesza.
Środki finansowe na realizację projektu „Aktywni i bezpieczni w świetlicy szkolnej” pozyskano w ramach programu marszałkowskiego Społecznik 2019 - 2021