2021-10-18 08:50:02

Wolontariat na rzecz Bezdomnych Zwierząt w Schronisku w Sosnowicach

Wolontariat na rzecz Bezdomnych Zwierząt  w Schronisku
w Sosnowicach

Dnia 16.10.2021r. uczniowie kl. 4a  z  rodzicami i wychowawcą uczestniczyli w akcji wolontariatu  w Schronisku  Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.

Uczniowie wraz z rodzicami przekazali karmę dla psów, jak również uczestniczyli w wyprowadzeniu psów na spacer do położonego obok lasu. Spacer trwał około 60 minut.

Nasza akcja to nie tylko mile spędzony czas, ale przede wszystkim pomoc dla schroniska, gdyż psy potrzebują wsparcia człowieka, odrobinę zabawy, poczucia bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że choć trochę przyczyniliśmy się do pomocy którą mogliśmy zaoferować. Akcje takie będą przez nas kontynuowane.

Joanna Maciejewska