2022-02-14 13:05:03

Szkolny Konkurs: Kartka świąteczna - rozstrzygnięty!

W przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole został przeprowadzony konkurs na najciekawsze kartki świąteczne. Uczniowie mogli zaprezentować ciekawe pomysły i umiejętności projektowania kartek przy użyciu różnych technik plastycznych. Do rywalizacji przystąpiło 56 osób. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych : klasy  1-3 oraz 4-8.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria I - klasy 1-3

I miejsce: Skubisz Tymoteusz kl.II a

II miejsce:- Kwiatkowska Magdalena kl. IIa

III miejsce: Chłopek Aleksandra kl.IIIb i Adamowicz Adam kl.IIIb

Wyróżnienia: Wojewoda Wiktoria kl.IIa , Pabiś Szymon kl.Ib, Czudiak Kacper kl.IIb, Walento Wojciech kl.IIIb, Kawka Zofia kl.II b, Kapuścińska Eliza  kl.Ia, Paczyńska Zofia kl.IIa, Gawroński Tymoteusz kl.1a

Kategoria II- klasy 4-8

I miejsce:  Gawrońska Amelia -kl.Va  i Hanna Przybylska kl. Va

II miejsce: Duda Amelia kl.VIIa

III miejsce: Pustelnik Aleksandra kl.VIII c

Wyróżnienia:  Pietryniak Emilia kl.IV b, Kwiatkowska Oliwia kl.IVb, Janiszewska Oliwia kl.IVa, Jaworski Kacper kl.IVb, Defratyka Kajetan kl.IVb, Adamowicz Alicja kl.IVa

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały nagrody książkowe. Dla każdej osoby biorącej udział w konkursie został przewidziany dyplom. Część kartek świątecznych została przekazana dla chorych w parafii, których w okresie Świąt Bożego Narodzenia odwiedzili kapłani naszej parafii. Prace naszych uczniów wywołały wiele wzruszeń u starszych ludzi. Była to doskonała okazja do uwrażliwienia młodego pokolenia na potrzebę pamięci o chorych, samotnych, często niepełnosprawnych.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz nauczycielom oceniającym prace plastyczne.

Danuta Grzejszczak i ks. Andrzej Kapuściński – organizatorzy  konkursu