2022-05-10 10:20:05

Wolontariat

07 maja 2022 roku uczniowie kl. IV ,,a” z wychowawcą i rodzicami uczestniczyli w kontynuacji akcji wolontariatu w Komunalnym  Schronisku Dla bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.
W szkole trwała zbiórka karmy oraz niezbędnych rzeczy dla zwierząt. Każdy przynosił to co mógł przekazać dla podopiecznych ze schroniska. Zebraną karmę przekazaliśmy pracownikowi schroniska. Wyprowadziliśmy także psy na spacer. Uczniowie klasy IV udowodnili, że nie jest im obojętny los tych zwierząt. Współpraca ze schroniskiem oraz realizacja zadań uczy wrażliwości i odpowiedzialności i tym wyróżnili się uczniowie.

Podziękowania dla Rodziców uczniów biorących udział w akcji Wolontariatu.

Wychowawca
                                                                                    Joanna Maciejewska