2022-11-02 10:03:43

Wspomóż Szkole Podstawowej uzyskać nagrody w programie "Szkoły pełne talentów" w sieci LIDL

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego bierze udział w akcji "Szkoły pełne Talentów" finansowany przez sieć sklepów LIDL. Każdy z nas może pomóc, robiąc zakupy w sieci sklepów można otrzymać "talenciaki", które wymienia się na punkty. Zebrane punkty biorą udział w loterii nagród, a oprócz tego można je wymienić na atrakcyjne nagrody dla Szkoły.

Szczegóły akcji pod adresem "Szkoła pełna Talentów"

Można pomóc na 3 sposoby:

1. Przynieść "talenciaki" do szkoły (skrzynka do zbiórki znajduje się u Pani Woźnej) lub przekazać dziecku.

2. Przynieść "talenciaki" do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie (skrzynka znajduje się przy wejściu).

3. Samodzielnie zeskanować kod po wyborze naszej Szkoły za pomocą telefonu z aparatem.

Za wsparcie dziękujemy.