03-06-2022

Dzień dziecka w naszej szkole

1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie wraz z wychowawcami wspólnie spędzili czas integrując się ze sobą podczas zabaw w klasach, rywalizacji na sali gimnastycznej, wyjazdu do kina, ogniska, krajoznawczej wycieczki rowerowej, spacerów, a wszystko okraszone dobrym humorem i smakołykami. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji. Wszystkim Uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

02-06-2022

Dzień Dziecka

Zabawa, radość i uśmiech na twarzach dzieci to obraz Dnia Dziecka. Gminne obchody tego święta odbyły się 28 maja 2022 r. w naszej szkole.

31-05-2022

Finał w Wojewódzkich Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

27. maja 2022 roku w Gościnie odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczestnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych. Eliminacje przebiegały w dwóch etapach. I etap to pisemny test składający się z 30 pytań, II etap, do którego zakwalifikowały się 3 osoby z najlepszymi wynikami z I etapu, to ustne odpowiedzi na wylosowane pytania.
Uczeń naszej szkoły, Adam Adamowicz z kl.III B, reprezentował powiat kamieński w I grupie wiekowej. Po dogrywce zakwalifikował się do finałowej trójki i zajął wysokie III miejsce.

« poprzednie 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68  [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 369   następne »