15-12-2021

Góra grosza

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 01.11.2021.

Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

15-12-2021

"Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę"

Poznaliśmy wyniki I etapu konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę”, realizowanego w ramach międzynarodowego projektu pn. Ochrona Przyrody Bez Granic - „Kluby Przyjaciół Parków Narodowych” przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspólnie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej. Nasze uczennice z klas ósmych: Olimpia Kucharska, Wiktoria Czerwonka i Wiktoria Hołub zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

01-12-2021

Woliński Park Narodowy i wszystko co najciekawsze..

Dnia  25.11.2021r. uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą zwiedzili Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, oraz Zagrodę Żubrów. Priorytetem wycieczki była edukacja  ekologiczna  skierowana głównie w celu poznania i zgłębienia tajników przyrody tego pięknego krajobrazu, które w całej swojej okazałości prezentują eksponaty muzeum.

« poprzednie 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 304   następne »