17-12-2019

Bądżmy bezpieczni

17 grudnia 2019 r. odbyły się spotkania profilaktyczne z zastępcą komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim mł. bryg. Robertem Cyburtem.

17-12-2019

Świąt czas...

Po raz trzeci nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zaprosili wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo do wspólnego kolędowania podczas „Koncertu Bożonarodzeniowego”.

11-12-2019

Laureaci konkursów tematycznych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty nagrodzeni

10 grudnia br., w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursach tematycznych zorganizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę.

Konkurs „Cztery pory roku z pejzażami województwa zachodniopomorskiego” adresowany był do uczniów szkół podstawowych klas VI, VII i VIII z województwa zachodniopomorskiego. Jego celem było przedstawienie przez młodych artystów najciekawszych według nich plenerów i miejsc charakterystycznych, symboli ich najbliższego otoczenia, regionu, które udało im się uchwycić wiosną, latem, jesienią i zimą.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 237   następne »