Aktualności

01-06-2023

Uczniowie klas pierwszych na warsztatach w Bełcznej

29 maja 2023 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawczyniami, B. Piotrowską i S. Wyką, odwiedzili niezwykle urocze miejsce – „Dworek Tradycja” w Bełcznej. 
Po dokonaniu podziału na trzy grupy udali się w osobne miejsca w towarzystwie pań edukatorek. W każdym z nich wysłuchali opowieści o dawnych polskich zwyczajach.

więcej »

01-06-2023

Turniej BRD w Szczecinie

Nasi uczniowie reprezentowali powiat kamieński w Finale Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów Szkół Podstawowych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 41 w Szczecinie.
Celem turniejów BRD jest podniesienie poziomu wiedzy i kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego oraz przygotowania dzieci i młodzieży do bezpiecznego, odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym jak również zwiększenie świadomości o istniejących zagrożeniach wśród uczestników ruchu drogowego.

więcej »

01-06-2023

Poznajemy i rozumiemy świat poprzez doświadczenia

W klasie IIIa 17 maja gościliśmy p. Arkadiusza Och, który jest tatą naszej uczennicy, ale też nauczycielem matematyki i fizyki .
Zaprezentował nam wiele ciekawych doświadczeń. Pokazywał jak działa świat wokół nas. Odpowiadał na pytania: dlaczego coś spada, albo coś się unosi?  Co jest wokół nas, choć tego nie widać? Jakie siły pomagają nam każdego dnia, nawet gdy o tym nie wiemy?  
W wielu doświadczeniach  uczniowie mogli wziąć udział. To były bardzo pouczające zajęcia, no i niesamowicie ciekawe.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 344   następne »