27-05-2024

Wycieczka do Trójmiasta- Malborka

Dnia 15 maja 2024 r. wszystkie klasy szóste pojechały na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszego dnia uczniowie w Gdyni odwiedzili Centrum Nauki Eksperyment, gdzie bardzo ciekawie spędzili czas. Po skończonej zabawie zwiedzili Port Morski, w którym zobaczyli wiele przepięknych statków. W Sopocie odbyli długi i przyjemny spacer po słynnym Sopockim Molo. Po intensywnym, lecz bardzo atrakcyjnym zwiedzaniu zakwaterowali się w ośrodku wczasowym w Stegnie.

27-05-2024

Dar uczniów SP w Golczewie dla Planety Ziemi

W dniu 24 kwietnia 2024 r. uczniowie wszystkich klas SP w Golczewie wraz z nauczycielami wzięli udział w obchodach Dnia Ziemi. Z tej okazji odbyło się sprzątanie terenów zielonych w naszym mieście. Każda klasa porządkowała obszar, który wcześniej został jej wyznaczony. Akcja „Sprzątanie Świata” była nie tylko okazją do pozbierania śmieci z naszego otoczenia, ale także doskonałą lekcją ekologii i odpowiedzialności za planetę.

24-05-2024

Zabawy ekologiczne w klasach drugich

17 maja 2024 roku uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w zajęciach o charakterze przyrodniczym i ekologicznym. Poprzez zabawy, rozwiązywanie diagramów, zagadek, układanie haseł na temat ochrony środowiska, rozpoznawanie i nazywanie roślin, segregowanie odpadów, rozwijali poczucie troski i odpowiedzialności o obecną i przyszłą jakość życia na Ziemi. Współpracując w grupie podejmowali decyzje o sposobach rozwiązywania problemów. Takie działania pozwoliły im zrozumieć, że człowiek jest częścią przyrody i bez niej nie może żyć. Podsumowaniem wspólnej pracy był taniec integracyjny, podczas którego wszyscy doskonale się bawili.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 377   następne »