21-02-2018

Konkurs "Walentynkowa prezentacja klasy" rozstrzygnięty!

17-02-2018

Dzień Babci i Dziadka w grupie 0"B"

Zabawa, śmiech i taniec towarzyszyły dzieciom w zerówce pani Doroty Szkutnik. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły dla swoich babć i dziadków. Zaproszeni gości chętnie brali udział w konkursach. Każdy z nich za udział w konkursie otrzymywał dyplom super babci lub super dziadka.

14-02-2018

Walentynkowa prezentacja klasy

Z okazji święta Walentynek w naszej szkole odbył się konkurs „Walentynkowa prezentacja klasy”. Zadaniem uczniów poszczególnych klas było dekorowanie sali, zaprezentowanie koloru czerwonego i różowego w postaci ubioru, elementów dodatkowych a także wymyślenie hasła związanego ze świętem.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 185   następne »