13-06-2022

Wyjazd do kina Helios

We wtorek 7 czerwca 2022 roku, uczniowie klas 7a,7b,6a, 5b pojechali do kina Helios w Szczecinie na seans filmowy pt. Doktor Strange. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. To również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej. Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wielu niezapomnianych emocji. Po seansie cała grupa udała się do restauracji McDonald.
Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych, w doskonałych humorach uczniowie wrócili do szkoły.

12-06-2022

Warsztaty zdrowego żywienia

7 i 8 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne zorganizowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, z którym współpracujemy w ramach programu „Warzywa i owoce w szkole”. Zajęcia były przeznaczone dla uczniów klas I – V.

03-06-2022

Dzień dziecka w naszej szkole

1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie wraz z wychowawcami wspólnie spędzili czas integrując się ze sobą podczas zabaw w klasach, rywalizacji na sali gimnastycznej, wyjazdu do kina, ogniska, krajoznawczej wycieczki rowerowej, spacerów, a wszystko okraszone dobrym humorem i smakołykami. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji. Wszystkim Uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

« poprzednie 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 316   następne »