29-05-2020

Udział uczniów z ZSP w Golczewie w Konkursie "O Ziemię dba się tu-nie tylko w jej dniu"

Konkurs został  zorganizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Wodociągów w Szczecinie. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej lub multimedialnej na temat ochrony naszej planety.

29-05-2020

Woda źródłem życia- plakaty z okazji obchodów Dnia Ziemi.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku uczcili Dzień Ziemi. Jednak ta edycja była wyjątkowa. Plakaty powstawały podczas zdalnego nauczania biologii i przyrody. Efekty są zadziwiające. Kreatywność uczniów w podjętym temacie  wody, jako źródła życia, na bardzo wysokim poziomie.

27-05-2020

Nowości w szkole

„Każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci”
Zenta Maurina

Mimo, iż od  Walentynkowego  Balu Charytatywnego minęło kilka miesięcy, wciąż wszyscy pamiętamy o jego sukcesie w wymiarze finansowym. Przypomnijmy - zebraliśmy ponad 16 000zł. Bal ten został zorganizowany przy wsparciu wielu ludzi dobrej woli, a cel bardzo szlachetny. Według zapowiedzi organizatorów balu za zebrane środki miały być zakupione krzesełka na korytarze szkolne.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7  [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 263   następne »