14-03-2017

Kolejne działania uczestników koła technicznego

Podczas zajęć artystycznych dzieci  rozwijają się twórczo i prezentują swoją kreatywność. W zajęciach biorą udział uczniowie z klas czwartych i piątych.

VI "b" na tropach kultury - spotkanie czwarte

W sobotę, 4 marca 2017 r. klasa VI „b” postanowiła wybrać się na nietypową wycieczkę do kina. Wyjazd był nagrodą za wysoką frekwencję w I semestrze, zajęliśmy II miejsce w Szkole Podstawowej. Rodzice zafundowali nam bilety, zarówno na przejazd, jak i do kina. Tym razem pojechaliśmy pociągiem. To była dla nas atrakcja, za niektórzy z nas jechali pociągiem pierwszy raz … Z zainteresowaniem obejrzeliśmy odremontowany Dworzec Główny w Szczecinie. Odwiedziliśmy Książnicę Pomorską im. Stanisława Staszica w Szczecinie, największą bibliotekę na Pomorzu Zachodnim.

VI "b" na tropach kultury - spotkanie trzecie

Nasze spotkania z kulturą nabrały nowych barw. Byliśmy już w Pleciudze na spektaklu „Czarodzieje”, w kinie „Eva” w Międzyzdrojach na ekranizacji naszej lektury „Za niebieskimi drzwiami”, a teraz wybraliśmy się do Opery na Zamku w Szczecinie na … spektakl baletowy! Bilety były zarezerwowane już we wrześniu. Wraz z nami wybrała się na balet klasa VI „a”, IV „b” i V „a”. Pierwszy raz uczestniczyliśmy w takim przedsięwzięciu.

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 153   następne »