Aktualności

27-05-2024

Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu "Od polskiego Wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę".

"Od polskiego Wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”

Dnia  24.05.2024r. uczniowie: Alicja Adamowicz,  Michał Leus i Mateusz Szymanek uzyskali tytuł: Laureata konkursu "Od polskiego Wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”.

Uczniowie przez cały rok szkolny wykonywali zadania w kilku etapach. Były to: prezentacje; prace plastyczne, wywiady, foldery, wystawy, warsztaty przyrodnicze poświęcone Wolińskiemu Parkowi Narodowemu, poznania jego walorów oraz szlaków turystycznych.

więcej »

27-05-2024

Wycieczka do Trójmiasta- Malborka

Dnia 15 maja 2024 r. wszystkie klasy szóste pojechały na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszego dnia uczniowie w Gdyni odwiedzili Centrum Nauki Eksperyment, gdzie bardzo ciekawie spędzili czas. Po skończonej zabawie zwiedzili Port Morski, w którym zobaczyli wiele przepięknych statków. W Sopocie odbyli długi i przyjemny spacer po słynnym Sopockim Molo. Po intensywnym, lecz bardzo atrakcyjnym zwiedzaniu zakwaterowali się w ośrodku wczasowym w Stegnie. 

więcej »

27-05-2024

Dar uczniów SP w Golczewie dla Planety Ziemi

W dniu 24 kwietnia 2024 r. uczniowie wszystkich klas SP w Golczewie wraz z nauczycielami wzięli udział w obchodach Dnia Ziemi. Z tej okazji odbyło się sprzątanie terenów zielonych w naszym mieście. Każda klasa porządkowała obszar, który wcześniej został jej wyznaczony. Akcja „Sprzątanie Świata” była nie tylko okazją do pozbierania śmieci z naszego otoczenia, ale także doskonałą lekcją ekologii i odpowiedzialności za planetę.

więcej »

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 374   następne »