24-05-2018

Wielki Finał "Lekturiady ? w poszukiwaniu urody słowa"

10 maja w Auli Książnicy Pomorskiej odbył się Wielki Finał Lekturiady – w poszukiwaniu urody słowa organizowanej przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum. Konkurs przebiegał w dwóch etapach szkolnych.

24-05-2018

Wycieczka klas szóstych do Wrocławia

Pod koniec kwietnia klasy szóste pojechały na wycieczkę turystyczno - krajoznawczą  do Wrocławia. Program wycieczki był bardzo urozmaicony. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili Katedrę Wrocławską i Rynek.

17-05-2018

Święto Polskiej Niezapominajki

Z okazji Święta Polskiej Niezapominajki uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły wręczali przyjaciołom szkoły bukiet niezapominajek oraz kartkę z życzeniami.

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 189   następne »