21-01-2019

Wyniki konkursu o życiu św. Mikołaja biskupa z Myry

W grudniu 2018r. w Szkole Podstawowej  dla klas I- V odbył się konkurs plastyczny, pod tytułem „Św. Mikołaj przyjaciel dzieci”.  Wpłynęło 51 prac do oceny.

08-01-2019

Koncert Noworoczny

W piątek 04 stycznia 2019 r. każdy mieszkaniec naszej gminy mógł doświadczyć niesamowitych przeżyć kulturalnych podczas Koncertu Noworocznego. Uroczystość prowadzili prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej pan Ireneusz Krzyżanowski oraz pani Rozalia Zabłocka. Klimat świąteczny wprowadziła  piosenka pt. Jest taki dzień wykonana przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej.

07-01-2019

Gwiazdkowe konkursy matematyczne rozstrzygnięte!

W grudniu 2018 roku, w naszej szkole, dla uczniów klas IV-VI odbyły się gwiazdkowe konkursy matematyczne na najładniejsza bombkę, gwiazdę i drzewko matematyczne.