22-04-2024

Sukces uczniów w XLV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W piątek 19 kwietnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się Etap Powiatowy XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. Celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej oraz popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się na drogach. Podobnie jak w poprzednich edycjach, rywalizacja odbywała się w konkurencjach: ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy sprawnościowej rowerem na torze przeszkód i w miasteczku ruchu drogowego.

18-04-2024

Uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do Przedszkola Publicznego "Źródełko"

Poniżej publikujemy plik zawierający protokół z uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego

do Przedszkola Publicznego "Źródełko" w  Golczewie na rok szkolny 2024/2025.

17-04-2024

Nasze sukcesy

Miło nam poinformować Państwa o sukcesach uczniów naszej szkoły. Kuratorium Oświaty w Szczecinie przedstawiło wyniki końcowe konkursów przedmiotowych.

Tytuł finalisty otrzymali:
Nadia Grodek - język angielski
Michał Kawka - język angielski

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 371   następne »