06-06-2024

MOVE Week

MOVE Week to coroczne globalne wydarzenie promujące korzyści wynikające z aktywnego stylu życia i regularnej aktywności fiizycznej.

05-06-2024

Dzień Dziecka w kręgielni

W środę 29 maja 2024 r. z okazji zbliżającego się święta Dnia Dziecka uczniowie klas szóstych wzięli udział w wycieczce do kręgielni w Nowogardzie. Większość młodzieży po raz pierwszy znalazła się w takim miejscu i miała możliwość poznania gry w kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem było lepiej i uczniowie zdobywali coraz więcej punktów.

03-06-2024

Dzień Dziecka w Międzyzdrojach

Tegoroczne święto najmłodszych klasy siódme i ósma spędziły w Międzyzdrojach.
Głównym punktem wycieczki była wizyta w oceanarium - w królestwie ryb oraz wodnej fauny i flory. Znajduje się ono przy głównym deptaku Międzyzdrojów, czyli ul. Bohaterów Warszawy, dosłownie kilka kroków od międzyzdrojskiego molo. Na ekspozycji, która liczy sobie trzy piętra i blisko 3000 metrów kwadratowych znaleźliśmy setki kolorowych rybek i organizmów wodnych, ciekawe formy akwariów, które jeszcze bardziej potęgują niesamowite wrażenie.

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 377   następne »