09-05-2022

Światowy Dzień Ziemi w klasach 1-3

Uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły 22 kwietnia obchodzili Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców naszej planety. To święto naszego domu - Ziemi. Każdego dnia korzystamy z jej zasobów, czerpiemy siłę ze źródła, jakim jest przyroda i cieszymy oczy bogactwem, które przed nami roztacza.

28-04-2022

Kolejny sukces naszych uczniów!

27.04.2022 roku odbył się etap Powiatowy XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Kamieniu Pomorskim. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Zuzanna Zając, Gabriela Kolasińska, Mieszko Gajlun i Maciej Cebulski zajęła II miejsce w konkursie. Każdy uczestnik eliminacji powiatowej rozwiązywał test oraz wykonywał zadania praktyczne w zakresie techniki jazdy rowerem (po mobilnym miasteczku ruchu drogowego, torze przeszkód) oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

28-04-2022

Oficjalne otwarcie sal gimnastycznych

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki w towarzystwie samorządowców odwiedził zakończoną inwestycję w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych pn. Modernizacja dwóch sal gimnastycznych oraz przylegających do nich szatni i sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 299   następne »