21-06-2017

Bezpieczeństwo w czasie wakacji

We wtorek, 19 czerwca odbyły się zajęcia prowadzone przez st. aspiranta Ryszarda Ciślaka dotyczące bezpieczeństwa dzieci w czasie zbliżających się wakacji. Wykład dotyczył bezpiecznych zachowań na kąpieliskach oraz podczas zabawy na świeżym powietrzu.

21-06-2017

Przyjacil klasy IVa

To już ostatnie spotkanie w celu realizacji tematyki godzin z wychowawcą. Byliśmy z wizytą u pani Eweliny Katowicz, kierownika  Ośrodka Pomocy Społecznej w Golczewie.  Tradycyjnie pani Ewelina musiała odpowiedzieć na szereg pytań przygotowanych przez dzieci.

19-06-2017

Każdy czytać może jedni trochę lepiej inni trochę gorzej?

W dniu 13.06.2017 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klasy pierwszej. Dzieci pod opieką wychowawczyni p. R. Szewernogi uczestniczyły w inscenizacji teatralnej pt. „Zaczarowany świat bajek”, przygotowanej dla początkujących czytelników przez uczniów kl. 6 pod bacznym okiem p. Z. Biernackiej.

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 165   następne »