10-12-2020

LUBISZ PIESKI ORAZ PSISKA, ZBIERAJ KARMĘ DLA SCHRONISKA

Jak każdego roku, Zespół Szkół Publicznych w Golczewie, organizuje akcję pomocową dla bezdomnych  piesków w Sosnowicach.

10-12-2020

Akcja misyjna - "Garść fasoli na Święta i słodki upominek"

Akcja misyjna - "Garść fasoli na Święta i słodki upominek”

Kolejny raz pragniemy pomóc dzieciom z Kipsing (Kenia) i z Misokitsy (Madagaskar) kupując im żywność i słodki upominek na święta Bożego Narodzenia. Dołącz i Ty do nas.

Pomóżcie nam pomagać na Czarnym Lądzie. Każda złotówka jest cenna! Bezcenna jest wdzięczność najmłodszych, bezbronnych Dzieci. Chcemy z Waszą pomocą, wywołać uśmiech na ich twarzach.

05-12-2020

Rozstrzygnięcie Leśnego Konkursu Plastycznego

„EKOGRZYB 3D LUB EKODRZEWO 3D”.

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie wzięli udział w Leśnym Konkursie  Plastycznym „EKOGRZYB 3D LUB EKODRZEWO 3D”. Organizatorzy konkursu i fundatorzy nagród to: Państwowe Gospodarstwo Leśne „Lasy Państwowe” Nadleśnictwo Międzyzdroje oraz Woliński Park Narodowy.
  W dniu 19 listopada 2020 r. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła najciekawsze prace. Na konkurs wpłynęło łącznie 316 prac.

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 274   następne »