Wiosna, wiosna...

21 marca najczęściej kojarzony jest z powitaniem kalendarzowej wiosny. Pierwszy dzień wiosny to również Światowy Dzień Zespołu Downa. 21 marca to nieprzypadkowa data. W 21 parze chromosomów osoby z zespołem Downa zamiast dwóch, mają trzy chromosomy. Na znak solidarności i wyjątkowości tych osób na stopy założyliśmy skarpetki nie do pary.

23-03-2022

Sukces uczniów w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021/2022.

W dniach 15-16 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021/2022.
Zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary i dyplomy. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Wygrali oni wszystkie zaplanowane mecze, nie ponosząc żadnej porażki.

23-03-2022

"Lecz po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."

W ubiegłą sobotę (19.03) odbył się koncert chóru Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie pn. „Podaj rękę Ukrainie” przygotowany przez uczniów oraz nauczycieli ZSP w Golczewie przy współpracy z GOKiS Wszyscy przybyli goście razem z występującymi, muzycznie wsparli naszych sąsiadów z Ukrainy, którzy obecnie przeżywają najtrudniejsze chwile w historii kraju. Koncert dał wydźwięk nut dobra i miłości, których tak bardzo w tym trudnym czasie potrzeba.

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 299   następne »