18-05-2017

15 maja Święto Polskiej Niezapominajki w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie

Rozgościła się wiosna, świat jest piękny – jak z bajki,
dzisiaj swój dzień obchodzą Niezapominajki.

Z okazji Święta Polskiej Niezapominajki
życzymy dużo radości, uśmiechu, słońca
i życzliwości na co dzień,
niezwykłych spotkań z ojczystą przyrodą
a przede wszystkim z niezapominajkami.

16-05-2017

Listy przyjętych kandydatów do Przedszkola Publicznego "Źródełko" oraz oddziału 0 w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie

Lista przyjętych kandydatów do Przedszkola. Lista przyjętych kandydatów do oddziału 0.

16-05-2017

Konkurs ekologiczny klas I-III

To już tradycja – w czwartek 11 maja 2017r. w naszej szkole odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego dla klas I – III pod hasłem "ZIEMIA – NASZA PLANETA", w której udział wzięli uczniowie sześciu szkół: Szkoły Podstawowej w Błotnie, Szkoły Podstawowej w Jarszewie, Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Kamieniu Pomorskim, Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej oraz Szkoły Podstawowej w Golczewie. Patronat nad tym przedsięwzięciem, jak co roku objęło Nadleśnictwo Rokita reprezentowane w konkursie przez panią Aleksandrę Szablę.

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 165   następne »