10-11-2022

11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

Uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami przygotowali dla uczniów klas młodszych  przedstawienie z okazji Święta Niepodległości.

08-11-2022

Witajcie w naszej bajce!

Uczniowie klasy 4 b zapraszają na spacer po Akademii Pana Kleksa. Na parterze naszej placówki trwa wystawa makiet niezwykłej szkoły, do której uczęszczał Adaś Niezgódka i jego koledzy, a nauczycielem był znakomity profesor – Ambroży Kleks. Wykonawcom gratulujemy pomysłów, ogromnej kreatywności i dbałości o szczegóły.

02-11-2022

Wspomóż Szkole Podstawowej uzyskać nagrody w programie "Szkoły pełne talentów" w sieci LIDL

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego bierze udział w akcji "Szkoły pełne Talentów" finansowany przez sieć sklepów LIDL. Każdy z nas może pomóc, robiąc zakupy w sieci sklepów można otrzymać "talenciaki", które wymienia się na punkty. Zebrane punkty biorą udział w loterii...

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 316   następne »