22-04-2022

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej rozstrzygnięte!

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się w Golczewie 20. kwietnia 2022 roku. Byli to reprezentanci (po 5 osób) dwóch grup wiekowych: klas 1-4 i klas 5-8. Zostali oni wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych, w których łącznie wzięło udział 39.uczniów.
    Celem Turnieju jest popularyzowanie przepisów oraz kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Warsztaty ekologiczne

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z zagrożeń dla Ziemi, wynikających z intensywnego wykorzystywania jej zasobów. Ważne zatem stają się działania służące promowaniu postaw proekologicznych wśród mieszkańców naszej planety. Dlatego już w młodszym wieku szkolnym rozpoczynamy pogłębianie wiedzy dzieci na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Sukces Pauliny!

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIIIc Paulina Bartniczuk została finalistką wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2021/2022.

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 299   następne »