Aktualności

19-06-2024

              

Szkoła Podstawowa w Golczewie otrzymała certyfikat udziału w wydarzenie MOVE Week to coroczne globalne wydarzenie promujące korzyści wynikające z aktywnego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej.

więcej »

14-06-2024

Rajd pieszy, piknik nad jeziorem klasy 4a

13. czerwca uczniowie klasy  IVa  wybrali się na rajd pieszy zakończony  piknikiem klasowym nad jeziorem Szczucze., Uczniowie świetnie przygotowali się do wspólnej wyprawy, zabierając ze sobą  gry, akcesoria sportowe oraz dobry humor! Podczas rajdu każdy  poznał historię zamku golczewskiego, wiatraka i ruin cegielni w Kłębach oraz docenił walory przyrodnicze Golczewa.

więcej »

11-06-2024

Jedziemy do stolicy

Uczniowie naszej szkoły w dniach 5-7. czerwca 2024 roku udali się na wycieczkę do Warszawy. Tuż po przyjeździe, rozpoczęliśmy zwiedzanie miasta od Muzeum Powstania Warszawskiego. Znajdujące się tam ekspozycje oddawały atmosferę powstańczej Warszawy, pokazały 63 dni walki, trudu i łez walczącej stolicy. Nie lada przeżyciem stało się zwiedzanie Stadionu Narodowego na dzień przed meczem towarzyskim Polska – Ukraina. Wchodząc na trybuny i podziwiając murawę mogliśmy poczuć emocje, które wypełniają stadion podczas gry. Dowiedzieliśmy się o bogatej historii polskiego sportu, zajrzeliśmy również do szatni piłkarskiej.

więcej »

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 376   następne »