30-04-2024

Młodzież zapobiega pożarom

19 kwietnia w ZSP im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą Młodzież zapobiega pożarom. Uczniowie z powiatu kamieńskiego musieli wykazać się obszerną wiedzą teoretyczną jak i praktyczną z zakresu pożarnictwa. ZSP w Golczewie reprezentowali uczniowie: Wiktoria Cieślak, Bartosz Leus - III miejsce, Alicja Kalinowska, Adam Adamowicz - III miejsce oraz Mateusz Szymanek.

29-04-2024

Rozstrzygniecie konkursów o tematyce Unii Europejskiej

Z okazji 20 – lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej i państwach członkowskich pod hasłem:„Zjednoczona w różnorodności”  dla uczniów klas VI – VIII, zaś dla uczniów klas IV-V  konkurs plastyczny na projekt pocztówki z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

29-04-2024

Lekcja historii w Izbie Pamięci

W marcowych dniach 2024 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w nietypowej lekcji historii. Wraz z wychowawczyniami udali się do GOKiS, gdzie spotkali się z panią Dorotą Skubisz. Ciekawa opowieść pani Doroty o naszej miejscowości (wspierana prezentacją multimedialną) zaciekawiła dzieci i wywołała lawinę pytań o dawne czasy.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 369   następne »