13-05-2024

Powodzenia!

Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami niezwykle ważne dni, już jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty!
Życzymy, aby lata nauki przyczyniły się do wysokich wyników na egzaminie,
które nie tylko spełnią Wasze marzenia,
ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów.

Powodzenia!

09-05-2024

Ciekawi świata. Poznajemy globus, czyli naszą planetę ziemię w klasie 1a

Na jednych z zajęć rozmawialiśmy o ziemi. Omawialiśmy jej wygląd, dlatego też pracowaliśmy z globusem, który na dodatek był podświetlony. Udało nam się znaleźć nasz kraj Polskę. Wiemy jaki kształt ma ziemia oraz, że globus jest jej miniaturą. Szukaliśmy mórz, oceanów, jezior, wysp, kontynentów, a także zwierząt.

09-05-2024

Świat roślin

Klasa 1 a wraz z nadejściem wiosny postanowiła posadzić rośliny. Dzieci miały możliwość dowiedzieć się, jakie rośliny sadzimy o tej porze roku i samodzielnie zasadziły w doniczkach wybrane przez siebie rodzaje. Trochę ziemi, nasion, cebulek roślin i do dziełaPodjęte działania mają na celu poznanie otaczającego świata, kształtowanie odpowiednich umiejętności i rozbudzanie ciekawości przyrodniczej wśród uczniów.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 370   następne »